TVORBA WEBSTRÁNOK

 

 

Ste malý, prípadne stredný podnikateľ a nemáte ešte web-stránku, či e-shop? Alebo máte, ale je stará a nezodpovedá dnešným dizajnovým a indexovým požiadavkám? Potom oslovte nás !
GROBNET Vám ponúka možnosť vytvorenia / úpravy webstránky, e-shopu, správíme Vám SEO a poradíme, ako sa najlepšie presadiť v elektronickom svete. Ukážte sa svetu ! Veď predsa ak chcete získať nových zákazníkov a byť profesionálny, musíte byť on-line.

 

Čo Vám ponúkame?

 

WEBMARKETING
• Čo je WEBmarketing?
Web Marketing je obdoba bežného marketingu, ktorý je aplikovaný v elektronickom svete. Ide o zviditeľnenie a predaj značky využitím tých správnych on-line nástrojov.

  •  Na čo je to dobré?
    Správne zvolenou stratégiou sa dostane Vaša značka k správnemu spotrebiteľovi. Nejde o to, aby o Vás vedelo čo najviac ľudí, ale o to, aby o Vás vedeli práve tí ľudia, ktorí Vás potrebujú a hľadajú. Dobrý on-line marketing Vám v konečnom dôsledku šetrí peniaze a pomáha viac zarábať.

 

SEO
• Čo je SEO?
SEO je skratka pre „Search Engine Optimization“, čo v preklade znamená optimalizácia pre vyhľadávače. Ide o úpravu obsahu webovej stránky tak, aby bol ponúkaný vo vyhľadávačoch.

  •  Na čo je to dobré?
    SEO potrebuje každá správna webstránka/e-shop na to, aby ho vyhľadávač (napr. Google) zobrazoval vo výsledkoch hľadaní, a čo možno na najlepšej (najvyššej) pozícii.

 

WEBDESIGN
• Čo je WEBdesign?

WEBdesign je úprava vzhľadu Vašej WEBstránky/ E-shopu. Zahŕňa farby, písma, obrázky, textúry, tvary, línie, rytmus a podobne.
• Na čo je to dobré?

Ak máte správne zvolený vzhľad Vašej WEBstránky/E-shopu, ktorý korešponduje s jeho hlavným poslaním, bude Vás návštevník vnímať profesionálnejšie a dôveryhodnejšie. Je pravda, že najdôležitejší je obsah, ale design je ako čerešnička na torte, ktorý zavŕši celé dielo a dosiahne to, že zaujmete.

 

 

CENY u nás začínajú od 99,- € za web-stránku a 199,- € za e-shop !
V cene sú automaticky zahrnuté SEO, Webmarketing a Webdesign !

 

Všetkym zákazkam sa venujeme osobitne a preto, ak si želáte vedieť konkrétnu cenu na Vašu požiadavku, vyplňte náš kontaktný formulár a my Vám obratom zašleme našu najlepšiu cenovú ponuku.

 

Tešíme sa na spoluprácu !

 

 

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

GROBNET